بهترین برنامه پخش فیلم گوشی اندروید

 

بهترین برنامه پخش فیلم گوشی اندروید

 

مقالات تعمیرات موبایل

 

پخش ویدیو به طرز گسترده ای همه گیر شده است. بسیاری از افراد از Netflix ، Hulu ، VRV و حتی YouTube برای دیدن ویدیوها استفاده می کنند. با این حال ، هنوز تعداد زیادی از ما با فایل های ویدیویی روی گوشی های خود داریم مشاهده ویدیوها تقریباً مانند گذشته کار دشوار نیست. اکثر برنامه های پخش کننده ویدیو می توانند کدک های ویدیویی پرطرفدار را بدون مشکل پخش کنند. مگر اینکه از کدک های عجیب و غریب استفاده کنید.حتی اگر این کار را انجام دهید ، باز هم برنامه های زیادی برای مشاهده آن وجود دارد. در این مقاله به معرفی بهترین برنامه های پخش فیلم اندروید می پردازیم.

 

در صورتی که به دنبال یک شغل پردرآمد و پولساز هستید تعمیرات موبایل از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید. برای ورود به این شغل تنها کافیست در دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی برق ثبت نام کنید.

 

در این مقاله بخوانید پنهان

 

بهترین برنامه پخش فیلم گوشی اندروید، آیفون، شیائومی:

1-بهترین ویدیو پلیر اندروید AllCast

2-برنامه پخش فیلم Archos

3-بهترین اپلیکشین ویدیو پلیر گوشیBSPlayer

4-بهترین برنانه پخش فیلم اندروید LocalCast

5-بهترین اپلیکشین پخش ویدیو اندروید MX player

6-برنامه پخش فیلم Plex و Plex VR

7-برنامه پخش فیلم VLC از دیگر برنامه های پخش فیلم

8-برنامه پخش فیلم Video Player All Format

9-برنامه پخش فیلم Xender

 

 

بهترین برنامه پخش فیلم گوشی اندروید، آیفون، شیائومی:

1-بهترین ویدیو پلیر اندروید AllCast

 

 

برنامه پخش فیلم

 

آموزش تعمیرات موبایل

به راحتی در تعمیرات موبایل متخصص شوید

 

 

AllCast یک پخش کننده ویدیو است که در ارسال محتوای ذخیره شده شما به Chromecast ، Roku ، Apple TV ، Xbox 360/One  و سایر دستگاه های سازگار با  DLNA  تخصص دارد. در کنار فیلم ها، از انواع دیگر رسانه ها نیز پشتیبانی می کند. این برنامه به سرعت به یکی از پرطرفدارتربن برنامه های پخش کننده ویدیو تبدیل شده است. نسخه رایگان دارای محدودیت پنج دقیقه ای برای محتوا است در حالی که نسخه حرفه ای هیچ محدودیتی ندارد. همچنین می توانید با برنامه AllCast Receiver دستگاه Android خود را به یک گیرنده AllCast تبدیل کنید.

 

2-برنامه پخش فیلم Archos

 

برنامه پخش فیلم گوشی

 

 

Archos یکی از محبوب ترین برنامه های پخش کننده ویدیو در Android است. این نرم افزار از اکثر انواع فایل های ویدیویی ، از جمله MKV ، MP4 ، AVI ، WMV ، FLV  و غیره به همراه انواع فایل های زیرنویس مانند SRT ، SUB ، ASS ،SMI  و موارد دیگر پشتیبانی می کند. البته ، قابلیت های دیگری نیز وجود دارد ، مانند پشتیبانی از سرور و NAS ، پشتیبانی از USB ذخیره سازی خارجی و موارد دیگر. این برنامه همچنین دارای یک رابط نسبتاً مدرن ، کنترل های ساده و اطلاعات سایت هایی مانند IMDb ، themoviedb.org  و غیره است. در عمل ،  هیچ مشکل جدی در آن وجود ندارد، اگرچه برخی از منتقدان Google Play با آن مشکل را دارند. در هر صورت ، این یک برنامه r,d با نسخه حرفه ای ارزان است.

 

حتما بخوانید:بهترین برنامه های ادیت فیلم در گوشی های اندروید

 

3-بهترین اپلیکشین ویدیو پلیر گوشیBSPlayer

 

 

برنامه پخش فیلم

BSPlayer از مدت زمان ها پیش از اکثر برنامه های پخش کننده ویدیو وجود داشته  و در تمام این مدت همچنان یکی از بهترین ها بوده است. این برنامه دارای کدگذاری سخت افزاری چند هسته ای ، پخش سریع سخت افزاری و پشتیبانی از پخش از دستگاه های شبکه (DLNA) است. علاوه بر این ، پشتیبانی از زیرنویس ، قابلیت پخش فایل ها از فرمت های فشرده نیز در آن وجود دارد و حتی اگر بخواهید می توانید یک پنجره بازشو نیز داشته باشید. نسخه رایگان دارای تبلیغات است ، اما همه قابلیت ها را دارد. افزونه های دیگری نیز برای پشتیبانی بهتر وجود دارد.

 

4-بهترین برنانه پخش فیلم اندروید LocalCast

 

برنامه پخش فیلم

 

LocalCast رقیبی برای AllCast است و قابلیت های مشابه زیادی با آن دارد. این قابلیت ها شامل پخش رسانه از گوشی به Chromecast ، Xbox 360/One ، Roku ، Fire Stick  یا Apple TV  است. همانند AllCast ، امکان پخش از فضای ذخیره سازی ابری را فراهم می کند و در اکثر دستگاه های سازگار با DLNA کار کند. این برنامه کدک هایی دارد که فقط Chromecast  از آن ها پشتیبانی می کند که  البته این روزها این کدک ها بسیار پرطرفدار هستند.

 

 

5-بهترین اپلیکشین پخش ویدیو اندروید MX player

 

برنامه پخش فیلم گوشی

 

 

MX Player مدت هاست که یکی از محبوب ترین برنامه های پخش کننده ویدیو است. این برنامه فرمت های بیشتری را مدت ها قبل از برنامه های دیگر پخش کننده ویدیو پشتیبانی می کرده و همچنین جزو اولین برنامه هایی بود که دارای قابلیت هایی نظیر رمزگشایی سخت افزاری ، پخش سریع سخت افزاری و سایر قابلیت های این چنینی بود. هنوز هم همه این قابلیت ها به اضافه ی تنظیم سرعت حرکت ، پشتیبانی از زیرنویس ، قفل را داشته و از همه ی کدک های موجود پشتیبانی می کند. مانند MoboPlayer ، دارای افزونه های بیشتری است تا در صورت نیاز به قابلیت های بیشتری دسترسی داشته باشید.

-دانلود mx player برای گوشی

 

6-برنامه پخش فیلم Plex و Plex VR

 

برنامه پخش فیلم گوشی

Plex در حال حاضر بهترین برنامه برای حالتی است که ویدیوهای زیادی دارید و فقط 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی در گوشی خود دارید. به شما امکان می دهد سرور را در رایانه خود راه اندازی کنید و سپس محتوا را از رایانه به گوشی هوشمند شما منتقل می کند. این برنامه از سایر برنامه های پخش کننده ویدیو کمی منحصر به فردتر است ، اما نیازی به نگهداری فایل های خود در دستگاه ندارید. این قابلیت باعث می شود فضای ذخیره سازی ارزشمندی برای سایر فایل ها آزاد شود.Plex VR  همچنین به شما این امکان را می دهد تا در دستگاه های واقعیت مجازی Google Daydream  نیز از آن استفاده کنید.

 

7-برنامه پخش فیلم VLC از دیگر برنامه های پخش فیلم

 

برنامه پخش فیلم گوشی

VLC به سرعت تبدیل به یکی از برنامه های مهم پخش کننده ویدیو شد. این برنامه دارای تعدادی قابلیت منحصر به فرد است، از جمله توانایی پخش فیلم در صورت داشتن آدرس اینترنتی، همچنین می تواند برخی از فرمت های ویدیویی مبهم مانند ISO های DVD را پخش کند. برخلاف اکثر برنامه ها ، همه کدک های پیش ساخته مورد نیاز را دارد و نیازی به بارگیری افزونه اضافی نیست. سایر قابلیت های آن شامل پشتیبانی از زیرنویس ، پشتیبانی کامل از رسانه (شامل صدا) ، صدای چند آهنگه و موارد دیگر است.

–دانلود vlc برای اندروید

 

8-برنامه پخش فیلم Video Player All Format

 

برنامه پخش فیلم گوشی

 

Video Player All Format یک برنامه ساده پخش کننده ویدیو است. این برنامه از اکثر کدک های ویدیویی پشتیبانی می کند. برخی از قابلیت های دیگر آن شامل پشتیبانی از Chromecast  ، حالت شب ، پوشه حریم خصوصی و کنترل سرعت پخش نیز می باشد. علاوه بر این ، دارای تبلیغات آزاردهنده نیست ، این برنامه قطعاً یکی از ضعیف ترین پیشنهاد در ده مورد برتر ما است، اما با این حال دارای برخی قابلیت های کاربردی است.

 

9-برنامه پخش فیلم Xender

 

برنامه پخش فیلم گوشی

 

Xender ترکیبی از یک برنامه انتقال فایل و پخش کننده ویدیو است. می توانید بدون استفاده از داده گوشی همراه ، موسیقی و فیلم را با افراد نزدیک خود به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، این برنامه می تواند اکثر فیلم ها و فایل های موسیقی را بدون مشکل پخش کند. این قابلیت ها آن را به گزینه ای مناسب برای چنین مواردی تبدیل می کند ، اگرچه مانند بسیاری از برنامه های اختصاصی پخش کننده ویدیو، هیچ گونه کنترل پیشرفته ای برای پخش ندارد. این برنامه مناسب  کسانی است که می خواند رسانه ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و سپس آن را ببینند یا گوش دهند. این برنامه رایگان بوده و به طرز شگفت انگیزی محبوب است.

 

 

 

مقاله فوق از دسته مقالات تعمیرات موبایل می باشد و به طور جامع به بررسی انواع مشکلات در موبایل و نحوه رفع آن می پردازد. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرات موبایل هستید توصیه می کنیم در دوره های آموزش تعمیر موبایل آموزشگاه پایا ثبت نام نمایید.

 

payagsm.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
AR-SA

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin-top:0in;
mso-para-margin-right:0in;
mso-para-margin-bottom:8.0pt;
mso-para-margin-left:0in;
line-height:107%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,sans-serif;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:Arial;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

roshenasi
۲۶ خرداد ۱۴۰۱
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه